Teambuilding CDC Data + ALTEC 2020

Společnosti CDC Data s.r.o. a ALTEC a.s. jsou již nějakou dobu majetkově propojené a v letošním roce probíhá společná fúze. Abychom utužili vzájemné kolegiální vztahy, uspořádali jsme na konci června první společný teambuilding.

Poslední měsíce jsme museli, díky akutní fázi doby „koronavirové“, komunikovat zejména přes telefony, emaily či telekonference, proto jsme uvítali možnost osobního setkání, seznámení a pobavení se i mimo pracovní témata. I přesto, že nemalá část zaměstnanců musela účast z osobních či pracovních důvodů odmítnout, sjelo se nás přes šest desítek.

Pro setkání jsme zvolili Slunečné údolí u řeky Sázavy a krásný rekreační areál Garnataurus, kde se o nás s ochotou a úsměvem oba dva dny starali. Vidět Sázavu jen z povzdálí by byla velká škoda, a tak bylo součástí programu její splutí a několikakilometrový úsek jsme si vychutnali na kánoích a raftech. Vytvořila se i turistická skupina, která místo z lodi obdivovala přírodní krásy okolo řeky v rámci pěší trasy. Zůstává záhadou, jak se to organizátorům podařilo, ale zajistili naprosto ideální počasí, proto nebylo tak drastické, když se některé lodi takzvaně po vodácku „udělaly“ a posádka skončila ve vodě. Všechny lodě nakonec zdárně dopluly do cíle, naštěstí se nikdo nezranil ani neutopil, dokonce ani žádný turista se neztratil, a tak jsme mohli po setmění pokračovat zábavným hudebním večerem v „retro stylu“.

Na závěr setkání došlo ke zhodnocení uplynulého roku, vyslechli jsme si jak organizační záležitosti, tak plány do budoucna a nechybělo ani odměňování v rámci soutěže „Zaměstnanec roku“.

Jsme rádi, že se první společný teambuilding vydařil, odvezli jsme si z něho spoustu zážitků a budeme se těšit na příští rok, kdy se snad zase sejdeme v hojném počtu.